




EUROCHEER — підніміть свій рівень виступу
Оснащуйтеся преміальним спорядженням для cheerleading від провідного європейського спеціаліста. Від тренувального мату до світової сцени — ми доставляємо вам взуття, одяг та аксесуари найвищого рівня напряму по всьому світу.
Взуття для cheerleading та танців
Переглянути всіШорти
Переглянути всі-
Under Armour
Шорти Under Armour HG Shorty (2026)
Акційна ціна 97,00 zł Звичайна ціна 108,00 złЦіна за одиницю -
Nike
Шорти Nike Dri-FIT Academy 25 Dri-FIT
Звичайна ціна 100,00 złЦіна за одиницюМало в наявності (9 одиниць) -
Nike
Жіночі шорти Nike Pro Dri-FIT 2-in-1
Акційна ціна 149,00 zł Звичайна ціна 161,00 złЦіна за одиницюДуже мало в наявності (2 одиниць) -
-
Under Armour
Шорти Under Armour Tech Play Up
Акційна цінаВід 50,00 zł Звичайна ціна 99,00 złЦіна за одиницю+10 -
Under Armour
Шорти для дівчат Under Armour Tech Play Up 2N1
Звичайна ціна 108,00 złЦіна за одиницю+3 -
-
Nike
Звичайна ціна 100,00 złЦіна за одиницюМало в наявності (9 одиниць) -
Under Armour
Тренувальні шорти для дівчат Under Armour HG Shorty
Акційна ціна 65,00 zł Звичайна ціна 83,00 złЦіна за одиницюДуже мало в наявності (1 одиниця) -
-
-
-
-
-
-
Under Armour
шорти Under Armour Play Up 3.0
Акційна ціна 50,00 zł Звичайна ціна 99,00 złЦіна за одиницю+1Мало в наявності (5 одиниць) -
Under Armour
Under Armour Play Up 5in шорти з довшими штанинами
Звичайна ціна 108,00 złЦіна за одиницю -
Under Armour
шорти Under Armour Play Up 3.0 Twist
Акційна ціна 50,00 zł Звичайна ціна 99,00 złЦіна за одиницюДуже мало в наявності (2 одиниць) -
Under Armour
Акційна ціна 102,00 zł Звичайна ціна 118,00 złЦіна за одиницю+6 -
-
Under Armour
Акційна ціна 49,00 zł Звичайна ціна 97,00 złЦіна за одиницю+2 -
-
-
Under Armour
Шорти Under Armour HG Authentics 8in
Акційна ціна 65,00 zł Звичайна ціна 111,00 złЦіна за одиницюМало в наявності (9 одиниць)

Тренувальне обладнання для домашнього використання
Тренувальні мати, паралетси та інше обладнання для домашніх тренувань.

Командні та клубні замовлення
Створіть єдиний образ для вашої команди або клубу.
Ми пропонуємо широкий вибір товарів, які можна персоналізувати відповідно до ваших потреб.
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ НАШІ КОЛЕКЦІЇ
ПІДПИШІТЬСЯ НА НАШУ РОЗСИЛКУ
Будьте в курсі найновіших товарів, трендів і пропозицій!